Tır Tescil İşlemleri

Tır Tescil İşlemleri

Tır ve Kamyonların Türkiye Gümrük Bölgesinde İthalat, İhracat ve Transit işlemlerinin yapılarak gerekli gümrük prosedürlerini YGS ile hızlı ve güvenle yapın.

Gümrük Uzmanı...

Gümrük Uzmanı...

YGS olarak İthalat ve ihracat yapan kişi ve kurumlara gümrük beyanname işlemleri, gümrük işlemleri ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Transit İşlemleri

Transit İşlemleri

Tüm transit işlemlerinizle hızlı ve güvenli bir şekilde ilgileniyoruz.

Teslim Alma İşlemleri

Transit Beyanname ile Gümrük Bölgesine gelen eşyanın Özet Beyan türüdür. Saha personeli performansı ön planda olan bir işlemdir. Bu işlemler de ihtiyaç duyulan sü

Transit İşlemleri

İthalat vergileri ve ticaret politikası önlemlerine tabi tutulmayan serbest dolaşıma girmemiş eşyanın gümrük gözetimi altında Türkiye Gümrük Bölgesi içindeki bir n

Tır Tescil İşlemleri

Tır ve Kamyonların Türkiye Gümrük Bölgesinde İthalat, İhracat ve Transit işlemlerinin yapılarak gerekli Gümrük prosedürlerinin tamamlanmasıdır. Saha personelinin

Uluslararası Çözümlerimiz

Avrupa\'nın önde gelen ülkelerinde çözüm ortaklarımız, profesyonel ekibimiz ve tüm hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

ALMANYA

YGS Gümrükleme olarak yurtdışında Türkiye'nin en çok hizmet verdiği lokasyonlardan biri olan Almanya'ya da çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

FRANSA

YGS Gümrükleme olarak yurtdışında Türkiye'nin en çok hizmet verdiği lokasyonlardan biri olan Fransa'ya da çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

İTALYA

YGS Gümrükleme olarak yurtdışında Türkiye'nin en çok hizmet verdiği lokasyonlardan biri olan italya'ya da çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

İNGİLTERE

YGS Gümrükleme olarak yurtdışında Türkiye'nin en çok hizmet verdiği lokasyonlardan biri olan İngiltere'ye da çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

  • Tır tescil işlemleri
  • Transit işlemleri
  • Teslim alma işlemleri
  • Mahrecine iade işlemleri
  • Uygunluk(onay belgesi) işlemleri
  • Antrepo uygulamaları
  • özet Beyan
  • T1 - T2 İşlemleri
  • Gümrük Müşavirliği

Gümrükleme Günlüğü

Lokasyonlarımız

Lokasyonlarımız

Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlara aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tüm Lokasyonlarımız için tıklayınız